Duben 2010

*:-) Servus*

29. dubna 2010 v 14:24 | Tessi |  *On-line deníček*
Ahojík blogaři!
Tak jak pak se máte? Jáuplně suprově. Ve škole budeme hrát divadlo Orfeus a Euridika( Řecká báje) a já jsem Euridika!! A moje BF*** je samozřejmě víla. Určitě bude ta nej. víla na světě. Orfeusa hraje takovej kluk (ne moc hezkej), ale jako vph. No a dneka asi nic nepřidám,pač spěchám ven. Je tam tak kráásně! No ta se mějte a ahoj!

*Písničky*

28. dubna 2010 v 15:59 | Tessi |  *Miley Cyrus*

7 Things
Starý, ale strašně se mi to líbí
When I look at You
Strašně moc hezkýLíbí?

*Diplomek pro Niky za Miss AFFS!

28. dubna 2010 v 15:54 | Tessi |  *Soutěže*
Ahojík takže tady je ten diplom, doufám, že se ti bude líbit!!

*Yes or No? 10. týden

28. dubna 2010 v 15:52 | Tessi |  *Yes or no*
Ahojky protože je tu kulaté Yes or No, tak dávám takovou menší soutěž: Navrhněte jakou osobu byste chtěli mít v Yes or No! Ta osoba(celebrita), která mě nadchne nejvíc, tak odměním toh kdo ji vymyslel diplomem. TAKŽE NAVRHUJJTE ZDE. a DO KOMETÁŘŮ VYPLNTĚ TOTO:
1)Přezdívka
2) Co na diplom
 A to je vše

*Odpovědi*

28. dubna 2010 v 15:32 | Tessi |  *On-line deníček*
Ahoj
omlouvám se Miky. Do té ankety jsem ji přidala, ale došlo k nějaké chybě!! Tak mi to prosím odpusť, ještě jednou se omlouvám. No a druhékolo bude trvat asi 1. až 2 týdny to se uvidí. Chci aby měl každý aspoň 1 hlas! Takže postupuně dyžtak budu prodlužovat. No a dnes přidám nové Yes or No! a taky Diplom pro Niky. Tak ahooooooooooooooj 

*Sonb-o nej barvu 3. kolo

27. dubna 2010 v 17:44 | Tessi |  *Soutěže*
A další vyhodnocení tady
Do 3. kola Postupují:
1)PeTuSh- Černá
2) LiLi- sv. modrá

Nepostupují:
Valusinqa-Fialová


Prosím Valusinnqu ab ymi rela s cim chce diplom

*SONB 3.kolo + Vyhodnocenííí*

27. dubna 2010 v 17:41 | Tessi |  *Soutěže*
Ahojky a tady je vyhodnocení 2. kola
Postupují do 3. kola:
1)LiLi
2)Karol Weasley

Nepostupuje:
Nikuše
 Potřebuji vědět co chce Nikuše na diplom a jak dlouho chce reklamu tak se prosíím ozvi.


*Miss-AFFS! 2.kolo + Vyhodnoceníííí*

27. dubna 2010 v 17:32 | Tessi |  *Soutěže*
Ahoj blogaři!
Máme tu vyhodnocení!
A tady je pořadíí:
Do 2. kola postupují:
1)Rose ft. Wendy(22 hlasů)
2)IdusQa(10 hlasú)
3)PeTuSh( 4 hlasy)
4) LiLi(3 hlasy)
5) ValinQa
6)Nikuše,Míša,Ivča, Lady Wrong, Miky


Nepostupují:
Angel
NikyProsím aby mi Angel a Niky napsali co si přejí na diplom.

UPOZORNĚNÍ:
V dalších kolech budou vypadávat už 2!!*Poslední hlasování DNES(ve všem)*

25. dubna 2010 v 14:15 | Tessi |  *On-line deníček*
Ahoj
Takže dneska je POSLEDNÍ HLASOVÁNÍ VE VŠEM. Miss-AFFS! 2.kolo SONB 2. kolo Sonb-o nej barvu. Tak si shánějte poslední hlasy.!! No a zítra tady asi nebudu takže poslední hlasování se teda asi prodlužuje, no nevadí!§ A co jiank jak se máte? Právě jsem se dívala n aHigh School Musical2 na Disney Channel. No a musim se jit muciiiit takže zase v ůterý asi!!

*Pátek*

23. dubna 2010 v 16:35 | Tessi |  *On-line deníček*
Ahojík
Takže dneska asi nic jinýho nepřidám, ale o víkendu budu asi nejspíš řádit!! Chtěla bych udělat den kdy bude ráj soutěží atd...A no taky jsem se chtěla zeptat jak se máte? Napište do komentářů. No a jako vždy NEZAPOMEŇTE HLASOVAT V SONB2. KOLO A SONB O NEJ BARVU A HLAVNE MISS-AFFS! No a to je asi pro dnešek všechno. Mějte se hezky a pište pište Pápápá

*Cusííík*

22. dubna 2010 v 16:19 | Tessi |  *On-line deníček*
Ahojky. Jäk se dneska máte? Já fajn!! Dneska jsme se nucili, pač je nákej den země!§ A soutěžili jsme a ja a moja BF*** a 3 kluci ze tridy jsme 2. !! Takže to potěší. No dneska nic nepřidám,protože du dělat dárek pro BF***!! No tak se mějte papapa

*Cauky servus atd.*

21. dubna 2010 v 18:55 | Tessi |  *On-line deníček*
Ahojky doufám, že pořád h¨lasujete!! Za chvilu new kolo. Jsem ráda, že mi ještě nikdo nenapsal, že nechce do miss-affs! Prostě jenom date odkaz na svuj blog a tam tu adresu a pak vsici vam hlasnou!§ Kdo potřebuje s něčím poadit, pište do komentářů, ale nepočítejte,že odpovím na vše pač tky toho moc neznám, jen ten základ. No a je tu new spřátelení s Miky. Takže se mějte ja jdu na fb

*Pondělí*

19. dubna 2010 v 14:56 | Tessi |  *On-line deníček*
Ahojky takže dneska je pondělí, ale takový jiný. Dostala jsem ze ctvrtletky 1 a tay se zítra fotíme(konečně) Já moja BF*** a možná ještě s klukama ze třídy. No a ještě oběhnu. Jinak hlasujte v SONB-2.kolo, Sonb-o nej barvu, a taky Miss.AFFS! Za chvilku bude 2. kolo. !!!! No a co vy? Jak se máte? Já doufám, že dobře. No nic du na to mějte se hezky papapaík

*Životopis-Jessici*

18. dubna 2010 v 13:08 | Tessi |  *Jessica Alba*
Povolání: Herečka
Věk: 28
Datum narození: 28. 04. 1981
Místo narození: Pomona, Kalifornie, USA
Znamení: Býk   Výška: 169 cm

Životopis

Jessica Alba se plným jménem jmenuje Jessica Marie Alba. Když byla Jessica Alba malá, přestěhovali se s rodinou do Biloxi, ve státě Mississippi. O tři roky později se znovu přestěhovali do Del Rio v Texasu. Ale nakonec se usadili v Kalifornii, když bylo Jessice 9 let. Již od svých 5 let snila, že se jednou stane herečkou. První lekci herectví měla ve svých 12 letech a o devět měsíců později podepsala smlouvu s agentem.

Filmovým debutem pro ni byla Hollywoodská komedie Camp Nowhere (1993). Jessica Alba měla smlouvu původně jen na krátkou dobu, ale smlouva se jí prodloužila jelikož jeden z hlavních herců odmítnul hrát. Právě její vlasy jí daly osobitou originalitu pro tuto roli. Po filmu "Camp Nowhere" se Jessica objevila ve dvou reklamách pro Nintendo a J.C Penny.

V roce 1994 se jí podařilo prorazit do televize v populárním komediálním seriálu "The Hidden World of Alex Mac". Ve stejnou dobu získala roli Maye v seriálu "Flipper", tento seriál se natáčel od roku 1995 do roku 1997. Díky úspěchu v tomto seriálu získala roli mladé Evy ve filmu Venus Rising a také roli Marie v seriálu Chicago Hope.

Později v roce 1997 se objevila v "Dini Petty Show" (kanadská talk show), kde mluvila o své předchozí práci herečky. V roce 1998 se Jessica objevila v "Brooklyn South", jako Mellisa a o několik měsíců později si zahrála ve dvou epizodách seriálu Beverly Hills 90210, jako Leanne. Také si zahrála v epizodě Love Boat: The next Wave. Později si také zahrála ve filmu P.U.N.K.S.Opravdově známou a slavnou se stala v roce 1999. Začala se objevovat v ohromném množství časopisů. Zahrála si vedlejší roli ve filmu Never Been Kissed, po boku Drew Barrymore a Leelee Sobieski. O měsíc později dostala velkou roli v komediálním hororovém filmu Ruka zabiják, kde pravá ruka hlavního hrdiny Devona Sawa, má vražedné úmysly a doslova touží po krvi. Po zveřejnění těchto dvou filmů obdržela roli Chloe ve filmu Paranoid.

V roce 2000 byla vybrána na hlavní roli ve sci-fi filmu Temný anděl (produkce James Cameron a Charles H. Eglee). Televizní seriál Temný anděl je jeden z nejvíce sledovaných na Fox TV, se sledovaností v průměru 10,4 milionů diváků na jednu epizodu. O rok později se objevila v "Entertainment Teen Edition". Brzy poté nafotila snímky pro únorové číslo (2/2001) časopisu "People Magazine" s Michaelem Weatherlyem..

Od té doby se o ni zase začaly velice zajímat spousty časopisů. Navštívila spousty televizních show: Rosie O'Donnell Show, "TRL", "Late Night" s Conanen O' Brianem a v "Daly Show" s Jon Stewart.Kromě toho v roce 2001 byla nominována na nejlepšího herce "People's Choice Awards". Dále byla také nominovaná na cenu Zlatý Glóbus. V květnu 2001 se Jessica Alba zasnoubila s Michaelem Weatherlyem, se kterým hrála ve filmu Temný anděl. Svůj významný herecký debut předvedla Jessica Alba ve snímku z roku 2003 - Honey (r. Bille Woodruff), kde si zahrála choreografku.

V roce 2005 si zahrála v akčním komiksu Fantastická čtyřka (The Fantastic Four, 2005, r. Tim Story) a v akčním filmu Into the Blue (2005, r. John Stockwell). Ve stejném roce se také objevila v roli Nancy Callahanové ve filmu režiséra Roberta Rodrigueze, Sin City - město hříchu. Nancy Callahanová je dnes miláček Sin City. Můžeme ji vidět ve dvou podobách. Jednou je jedenáctiletou holčičkou v obrovském nebezpečí, kterou hraje Makenzie Vega. A pak je půvabnou devatenáctiletou exotickou tanečnicí, která je jako světlo v temnotě města s telěm Jessicy Alby.Jessicu život a chování Nancy okamžitě zaujaly. Její příběh je nádherný a romantický. Nancy je v Sin City jedinou osobou, která je plná nadějí…

Při natáčení Fantastické čtyřky se seznámila se svým nynějším manželem Cashem Warrenem. Vzali se 19. května 2008 a dne 7. června 2008 přivedla Jessica na svět jejich první dítě, holčičku Honor Marii Warren.
*Životopis-Jonas*

18. dubna 2010 v 13:05 | Tessi |  *Jonas Brothers*

O skupině

Jonas Brothers jsou americká pop-rocková skupina z Wyckoffu, New Jersey. Jejími členy jsou tři bráchové: Kevin(21), Joe(19) a Nick(16) Jonasovi. První album, It's About Time, vydali v roce 2006, druhé album Jonas Brothers v roce 2007 a třetí desku A Little Bit Longer vydali v srpnu 2008.

Kapela začla jako sólo projekt Nicka Jonase. Objevili ho, když si v šesti letech zpíval v kadeřnictví a doporučili ho showbussinesovému manažerovi, takže už v sedmi začal účinkovat na Broadwayi, kde hrál v několika představeních.

V roce 2002 hrál ve hře Kráska a zvíře a přitom napsal spolu s tatínkem píseň Joy To The World, která následně vyšla na broadwayském albu Equity Fights AIDS. Mezitím Joe následoval jeho kroky na Broadwayi a zahrál si ve hře La Boheme.

V září 2004 Nick podepsal smlouvu s INO Records a Columbia Records a vydal singl Dear God, znovu nahrál Joy To The World. Následovat mělo Nickovo sólové album, ale jeho vydání bylo odloženo a nakonec vyšlo v omezené edici.

Nick, Kevin a Joe napsali jen tak pár písniček. Mezitím se ve vydavatelství vyměnil ředitel, kterému se sice nelíbilo Nickovo album, ale zalíbil se mu jeho hlas. Rozhodl se tedy tři bratry zapsat jako kapelu.

Po zapsání ke Colombia Records kluci zvažovali pojmenovat se Sons of Jonas, ale nakonec se shodli na jménu Jonas Brothers.

Během roku 2005 odehráli Jonas Brothers nekolik turné, včetně turné Kelly Clarkson, Jesseho McCartneyho, Backstreet Boys a The Click Five. Začátkem roku 2006 předskakovali The Veronicas.

Pro album It's About Time, které mělo vyjít v únoru 2006 ale bylo několikrát odloženo, spolupracovali s několika autory. Pro album také přezpívali songy od Busted - Year 3000 a What I Go to School For.

První singl Jonas Brothers Mandy vyšel v prosinci 2005. Představil se v MTV a dostal se na čtvrté místo a v březnu se objevil ve filmu Zoey 101. Následoval singl Time for Me to Fly a předělávka Yo Ho (ze soundtracku k Pirátům z Karibiku).

Album nakonec vyšlo 8. srpna 2006, ovšem jen v omezeném množství 50 000 kusů. Jelikož se Sony dále nezajímalo o propagování skupiny, rozhodli se JB od nich odejít.

V říjnu nahráli cover písničku Poor Unfortunate Souls z Malé mořské víly a natočili k němu i video. Dalším singlem z alba byl Year 3000, který se stal populárním na Radiu Disney.Od Columbia Records skupina definitivně odešla počátkem r.2007.

Následně byli JB krátce bez vydavatelství, až v únoru podepsali smlouvu s Hollywood Records. V Březnu vyšel na albu DisneyMania5 song "I Wanna Be Like You soundtrack k filmu Robinsonovi, na kterém najdete píseň Kids of the Future.

Druhé album, s názvem Jonas Brothers spatřilo světlo světa 7.srpna 2007 a hned v prvním týdnu se umístilo na páté příčce Billboard Hot 200. Vyšli z něj singly Hold On a SOS.

V srpnu si zahráli v show Hannah Montana v epizodě Me and Mr. Jonas and Mr. Jonas and Mr. Jonas. Také zde s Miley Cyrus zazpívali písneň We Got the Party. 24.srpna zahráli dvě písničky na soutěži Miss Teen USA, den nato hráli na ukončovacím ceremoniálu Disney Channel Games a další den spolupředávali cenu na Teen Choice Awards (spolu s Miley Cyrus). V listopadu hráli SOS na American Music Awards. V lednu 2008 vyrazili na Look Me In The Eyes Tour, turné ke třetímu albu A Little Bit Longer.

Třetí album vyšlo ve spojených státech 12.srpna 2008. Po skončení turné Jonas Brothers oznámili, že budou spolu s Boys Like Girls předskakovat Avril Lavigne.
Pro Disney Channel kluci natočili film Camp Rock, kde si zahráli kapelu 'Connect 3'. Hlavní roli, Shana Graye, si zahrál Joe, Nick hrál Nata a Kevin Jasona. 17.června vyšel soundtrack a dvacátého potom byla premiéra filmu na Disney Channelu. Během léta se film měl dostat i do ostatních zemí.

Svůj život během Look Me In The Eyes Tour zdokumentovali v krátkém reality seriálu 'Jonas Brothers: Living the Dream', který od května běží na Disney Channelu.

V létě JB rozjeli na podporu třetího alba Burning Up Tour po Kanadě a Spojených státech. Na dvou kalifornských koncertech se natáčel na Disney Channel 3D film, který se v kinech objevil jako 3D koncertní film 27. února 2009.
Na podzim 2008 začal Disney Channel vysílat jejich vlastní show 'J.O.N.A.S!', kde hrají i se svým nejmladším bráškou vládou najaté špiony.

Na podzim JB vyšla kniha s názvem Burning Up on tour with the Jonas Brothers , která obsahuje nikdy nezveřejněné fotky, exkluzivní komentáře a zákulisní materiál o Jonas Brothers.

JB nezapomínají ani na charitu, během roku 2007 vydělali pro Nickovu kolem 12 milionu dolarů.*POZOR*

18. dubna 2010 v 12:56 | Tessi |  *On-line deníček*
Ahoj lidička takže pozor jak jsem si vsimla tak je strasne malo hlasu u MISS-AFFS! Takže hlasujte hlasujte. Dneska přidá mdalší ceebrity a hlavně ankety ako jsou SONB-2.koo a soutěž o nejb arvu, pač taky strašně málo hlasů. Jo a musím oběhnout. Takže papa

*Ahojky-Novinky*

17. dubna 2010 v 18:26 | Tessi |  *On-line deníček*
Ahoj takže novinky, které se tu stali za ten 1 den co jsem tu nebyla! Už nejsem affs s AnNie, ale tu teď nahradily nové affs: Ivča a Niky! Takže je tu tímhle vítám. No a včera jsem vůbec nestihlajít na blog, takže se omlouvám!! Zítra se asi budu učit na písemku do AJ takže se tu asi taky neobjevím!§ Takže sorry. Jestli se tu objevím přdám nové celebrity. Tak ahoj

*Tak to sry*

15. dubna 2010 v 16:43 | Tessi |  *On-line deníček*
Ahoj došlo mi hodně komentářů ohledně soutěže Miss-AFFS! (Teda doufám, že to bylo ohledně toho) Takže mnozí z vás se mně ptali jestli se do nějaké soutěže hlásili. Já jsem ale vsechny prihlásila automaticky, jestli se to někomu nelíbí tak se omlouvám a klidně ho ze soutěže vymažu. Takže ještě jednou se omlouvám a kdo se nechce do soutěže zapojit, prosím napište komentář kamkoliv na tento blog!! Např. Z toho důvody že jsem se nepřihlásila do soutěže a ty jsi mě tam přihlásila automaticky tak tam nechci být.!! A podobně. Takže ještě jednou se omlouvám a ahoj
P.S.: Tady je průběžné pořadí:AnNie-3 hlasy, PeTuSh a IdušQa- 1 hlas

*2.kolo Sonb- o nej barvu*

14. dubna 2010 v 16:59 | Tessi |  *Soutěže*
Ahj takže do 2. kola postupuje:
PeTuSh-Černá
Lili- světle modrá
Valusinnqa-Fialová


Nepostupuje:
IdusQa-Tyrkysová

Prosím IdusQu aby mi řekla co chce na diplomDržím palc v dalším kole

*2.Kolo SONB*

14. dubna 2010 v 16:52 | Tessi |  *Soutěže*
Ahojky do dalšího kola SONB postupují tyto blogy:
1. KaRoL W€asley
Lili
2.Nik.oo.l


Nepostupují:
Angel
Valinqa

Prosím Angel a Valinqu aby mi nechali zprávu na blogu co si přejí na diplom.


Je mi to líto a ržím palce do dalšího kola.